flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Структура суду

         Відповідно до ст.155 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»  структура і штатна чисельність апарату Житомирського районного суду за погодженням з головою суду затверджуються територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Житомирській області, в межах видатків на утримання  суду.

        В апараті суду утворено загальний відділ, який щоденно протягом робочого часу суду забезпечує прийняття та реєстрацію документів, що подаються до суду. Загальний відділ також виконує інші завдання, визначені Положенням про загальний відділ Житомирського районного суду Житомирської області, затвердженим наказом керівника апарату №24-О/К від 29.06.2017 року. Очолює загальний відділ суду - начальник відділу, який  безпосередньо підпорядковується керівнику апарату.

         Крім загального відділу в апараті суду також створено сектор ведення судової статистики та роботи з громадянами, основними завданнями якого, серед іншого є: формуваня та складання статистичних звітів, робота зі зверненнями громадян та юридичних осіб, забезпечення доступу до публічної інформації.

        Суд очолює голова – Мокрецький Віктор Іванович.

        Організаційне забезпечення роботи апарату суду здійснює керівник апарату Мосійчук Ніна Василівна та заступник керівника апарату Діденко Наталія Євгеніївна.

        Розподіл справ у Житомирському районному суді здійснюється автоматизованою системою документообігу суду (КП Д-3) з додержанням принципів черговості та навантаження на кожного суддю.

                                                                                                       

з/п

Назва структурного підрозділу та посад

Кількість штатних посад

1

2

3

1.

Голова суду

1

2.

Суддя

7

3.

Керівник апарату

1

4.

Заступник керівника апарату

1

5.

Помічник судді

8

6.

Секретар судового засідання

7

7.

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

8

8.

СЕКТОР ВЕДЕННЯ СУДОВОЇ СТАТИСТИКИ ТА РОБОТИ З ГРОМАДЯНАМИ.

3

9.

СЛУЖБА СУДОВИХ РОЗПОРЯДНИКІВ

3

10.

Головний спеціаліст

1

11.

Прибиральник службових приміщень

2

12.

Робітник

1,5

 

ЗАГАЛОМ ШТАТНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ СУДДІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ АПАРАТУ ЖИТОМИРСЬ-КОГО РАЙОННОГО СУДУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

43,5